Aktuální program

Sladký život

úterý 4. 6. 2024 od 19:30

Hokejový reprezentant Rosťa Beran je borec každým coulem. Má luxusní byt, rychlé auto a spoustou mladých milenek. Nečekaný kolaps však udělá za Rosťovou pohodou tlustou EKG čáru. Transplantaci jeho nového srdce povede přísná lékařka Magda. Dluhy z rozmařilého života navíc připraví Rosťu o poslední korunu, takže musí najít novou životní energii a odvahu začít znovu od nuly. S překvapením zjišťuje, že život obyčejných smrtelníků může být stejně nádherný.

Režie: Tomáš Hoffman
Hrají: Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Jan Cina, Alžběta Dolečková, Vojtěch Kotek
Žánr: Komedie
Délka: 102 minut

Vstupné: 140 Kč

Vstupenky lze rezervovat na telefonu 466 920 476 nebo e-mailu propagace@kdholice.cz. Prodej probíhá hodinu před promítáním v pokladně.

Sladký život (2024) | ČSFD.cz

...........................................................................................................

Nerozlučná dvojka

úterý 11. 6. 2024 od 17:00

Když ve starém divadle v Central parku zhasnou světla, teprve pak všechny loutky doopravdy ožívají. Mezi nimi i dobrácký rytíř Don, kterého už nebaví pořád dokola hrát blázna. Náhodou mu zkříží cestu DJ Doggie Dog, opuštěný plyšák, který se chce stát rapperskou hvězdou, i když je tak trochu strašpytel. A na dva čerstvé kamarády čeká za branami parku mnohem větší dobrodružství, než o jakém kdy snili!

Žánr: Animovaný/dobrodružný
Délka: 88 minut

Vstupné: 100 Kč

Vstupenky lze rezervovat na telefonu 466 920 476 nebo e-mailu propagace@kdholice.cz. Prodej probíhá hodinu před promítáním v pokladně.

Nerozlučná dvojka (2023) | ČSFD.cz